Polecamy środki do pielęgnacji i konserwacji podłogi drewnianej:

1. CLEANER  Loba
Silny,wysoko skoncentrowany środek czyszczący o przyjemnym zapachu , nie uszkadzający czyszczonych powierzchni . Dokładnie usuwa tłuszcz i inne zabrudzenia nadając podłodze świeży wygląd . Zalecany do wszystkich podłóg korkowych , parkietu i desek lakierowanych oraz podłóg elastycznych i kamiennych. Produkt do użycia po rozcieńczeniu z wodą.


2. FLOOR  CARE  Loba
Uniwersalny środek do pielęgnacji podłóg lakierowanych. Wyróżnia się odpornością na chemikalia spotykane w gospodarstwie domowym i środki dezynfekcyjne. Chroni przed  zarysowaniami oraz posiada właściwości nabłyszczające.


3. PARKETT  CARE  Loba
Środek pielęgnacyjny do podłóg lakierowanych .Produkt charakteryzuję się niezwykłą przyczepnością. Chroni przed zarysowaniami i nadaje  podłodze połysk.


4.PARKETT  SOAP  Loba
Środek do codziennego czyszczenia i pielęgnacji olejowanych i woskowanych podłóg drewnianych. Do użycia po rozcieńczeniu z wodą. Zmywa zanieczyszczenia z podłogi, pozostawia jedwabistą warstwę pielęgnacyjną i działa antystatycznie.


5.PARKETT WAX  Loba
Wysokiej jakości  wosk płynny zalecany do olejowanych lub woskowanych podłóg drewnianych. Idealnie nadaje się do pielęgnacji wstępnej zamykając pory podłogi ,  chroniąc w ten sposób drewno przed zanieczyszczeniami. Nadaje podłodze dyskretny połysk i dodatkowo chroni przed wilgocią.


6.PARKETT OIL Loba
Balsam pielęgnacyjny do podłóg olejowanych.


7.PARKETT  REINIGER  Overmat 
Środek do mycia i czyszczenia wszystkich polakierowanych lub zabezpieczonych olejem parkietów i desek podłogowych. Usuwa tłuszcz i zanieczyszczenia.


8.PFLEGE OIL  Overmat  
Olej pielęgnacyjny do podłóg drewnianych olejowanych . Zalecany do pierwszej pielęgnacji. Stosowany okresowo nadaje podłodze olejowanej aksamitny wygląd oraz zabezpiecza ją  przed wilgocią i zanieczyszczeniami.